לרגל השקת החנות 10% הנחה על כל המוצרים.

מדוע מסעדות צריכות ליישם תפריט QR קוד?

תוכן עניינים

מי היה מאמין שיום אחד, תפריטי נייר יוסרו ויוחלפו בקוד QR שנגיש ללא כל אפליקציה?

הישארות מעודכנת במגמות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר היא חיונית עבור כל העסקים כולל מסעדות. כולל כל השינויים שהשפיעו על מסעדות, תפריטי קוד QR היו חידוש משמעותי ששינה את הדרך שבה אנשים סועדים ואפילו את הדרך שבה מסעדות מגדירות שירות לקוחות.

תפריט קוד ה-QR צבר פופולריות במהירות לאחר המגיפה בדיוק כשקונספט האוכל ללא מגע פלש למגזר האירוח.

אפשרות התפריט הדיגיטלי הזו הוכיחה את עצמה כמשנה משחק עבור בעלי מסעדות ולקוחות כאחד.

למרות שחלק מהלקוחות עדיין מעדיפים להשתמש בתפריטי נייר ולעיין בפריטים שונים בדרך המסורתית, אבל 58% מהלקוחות שנשאלו על ידי איגוד המסעדות הלאומי במחקר של 2022 טענו שיש להם סיכוי גבוה יותר להשתמש בטלפונים שלהם לצפייה בתפריט QR.

מהן הסיבות המשכנעות שבגינן מסעדות צריכות לשקול לאמץ תפריט קוד QR?

היגיינה, ניקיון ובטיחות

תפריטי נייר מסורתיים יכולים להפוך בקלות למגנטים של חיידקים, הדורשים ניקוי והחלפה תכופים. מגיפת COVID-19 שינתה באופן דרמטי את התפיסה שלנו לגבי היגיינה ובטיחות. בעלי מסעדות הבינו במהירות את החשיבות של צמצום המגע בין הצוות לאורחים.

תפריטי קוד QR מבטלים את הצורך בתפריטים פיזיים שעלולים לעבור דרך מספר ידיים, ומפחיתים את הסיכון להעברת מחלה. עם סריקה פשוטה באמצעות הסמארטפונים שלהם, הלקוחות שלך יכולים לגשת לתפריט ללא כל מגע פיזי. זה לא רק חוסך לך זמן וכסף, אלא גם מרגיע את הלקוחות שבריאותם נמצאת בראש סדר העדיפויות.

יעילות מחיר

הדפסה ועדכון מתמיד של תפריטים פיזיים יכולים להוות הוצאה משמעותית למסעדות, במיוחד עם תנודות מתמשכות בעלויות חומרי גלם ודלק בנוסף לשער המרת המטבע המושפע מכמה גורמים כלכליים ופוליטיים.

שינויים עונתיים, מבצעים מיוחדים ועדכוני תפריט יכולים להצטבר במהירות. תפריטי קוד QR הם חלופה חסכונית עבורך. אתה יכול לעדכן בזמן אמת, לחסוך בעלויות הדפסה ולהפחית בזבוז. כעת אתה יכול לשנות את פריטי התפריט או המחירים שלך בכמה קליקים, והכל תוך שימוש בסביבה ידידותית.

נְגִישׁוּת

תפריטי קוד QR הם לא רק נוחים אלא גם כוללים. סמארטפונים מודרניים יכולים להשתמש בתוכנת טקסט לדיבור, מה שהופך תפריטים לנגישים לאנשים עם לקות ראייה. על ידי אימוץ קודי QR, מסעדות מדגימות את מחויבותן לספק חווית אוכל מסבירת פנים לכל האורחים.

מהירות ונוחות

נהגנו לחכות 10 דקות או יותר לפעמים עד שהמלצר יגיש לנו תפריט בזמני השיא של המסעדות שהשפיעו על שירות הלקוחות, במיוחד על סועדים חסרי סבלנות.

תפריטי קוד QR נגישים באופן מיידי, מה שמבטיח שלקוחות יכולים להתחיל את חווית האוכל שלהם ללא דיחוי. זה משפר את חווית הלקוח ומשפר את מחזור השולחן, מה שעלול להגדיל את ההכנסות.

שיקולים סביבתיים

ככל שהתודעה הסביבתית גדלה, צמצום בזבוז הנייר הוא דאגה דחופה. תפריטי קוד QR עוזרים להפחית את טביעת הרגל הסביבתית של מסעדה על ידי ביטול הצורך בתפריטים מודפסים. בחירה ידידותית לסביבה זו מתיישרת עם הערכים של סועדים רבים וממצבת את המסעדה שלך כעסק אחראי ובר קיימא.

אינטראקטיביות משופרת

תפריטי QR הם לא רק רשימות סטטיות של מנות. אתה יכול לשלב אלמנטים אינטראקטיביים כמו קישורים לתיאורים מפורטים, תמונות באיכות גבוהה של מנות ואפילו ביקורות של לקוחות. מידע נוסף זה עוזר ללקוחות לעשות בחירות מושכלות יותר ולשפר את חווית האוכל שלהם.

איסוף נתונים

תפריטי קוד QR הם מכרה הזהב שלך לאיסוף נתונים חשובים על העדפות לקוחות, הרגלי הזמנה ומשוב. ניתן להשתמש בנתונים אלו כדי להתאים את מאמצי השיווק, לייעל את התפריט, ואפילו להתאים אישית את חווית האוכל ללקוחות חוזרים. זה win-win הן למסעדה והן לסועדים שלכם.

הזדמנויות שיווקיות

שילוב תפריטי קוד QR בקמפיינים שיווקיים, תוכניות נאמנות או מבצעים מתבצע בצורה חלקה. אתה יכול להשתמש בקודי QR כדי לעודד מעורבות לקוחות, לתגמל נאמנות, ואפילו לאסוף מידע ליצירת קשר למאמצי שיווק עתידיים. האפשרויות הן כמעט אינסופיות.

גמישות לתפריטים רב לשוניים והגבלות תזונתיות

תפריטי קוד QR יכולים להתאים בקלות לשפות שונות או להגבלות תזונתיות. הם יכולים להציע ללקוחות שלך אפשרויות להחליף שפה או לסנן פריטים בהתבסס על העדפות תזונתיות, לספק מגוון רחב של לקוחות ללא צורך במספר תפריטים מודפסים.

הוכחה לעתיד

תעשיית המסעדנות מתפתחת במהירות, והטכנולוגיה נמצאת בחזית השינויים הללו. על ידי אימוץ תפריטי קוד QR, המסעדה שלך ממצבת אותך כעסק בעל חשיבה קדימה והתאמה, המוכנה לענות על הצרכים והציפיות של הסועד המודרני.

עם הזמינות של מספר אפשרויות לתפריטי קוד QR, התפריט הדיגיטלי של QR DEKEL נשאר האפשרות הטובה והנוחה ביותר מכיוון שהוא מציע לך את ההזדמנות להיות בשליטה מלאה על התפריט שלך כאשר אתה צריך לעדכן, להוסיף או להסיר כל פריט או מחיר או תמונה לנוחותך ללא צורך להתקשר למחלקת תמיכת הלקוחות כדי לפתוח כרטיס.

חוץ מזה, תמיכת הלקוחות הזמינה 24/7 תהיה תמיד מוכנה לתמוך בך בכל חשש או שאלה.

היתרונות של יישום תפריט קוד QR ברורים ומשכנעים. מבטיחות והיגיינה ועד עלות-יעילות וחוויות לקוח משופרות, הפתרון הדיגיטלי הזה הוא אופציה נוחה הן למסעדות והן לסועדים. ככל שתעשיית המסעדנות ממשיכה להתפתח, אימוץ תפריט קוד QR אינו רק נוחות; זה מהלך עסקי חכם שמבטיח את עתיד העסק שלך בעולם דיגיטלי יותר ויותר.

תפריט QR צבר פופולריות במהירות לאחר הקורונה בדיוק כשקונספט האוכל ללא מגע פלש למגזר האירוח, בואו נגלה מהן היתרונות הגדולים שלו.