לרגל השקת החנות 10% הנחה על כל המוצרים.

פעילות לניצולי שואה מגוון סדנאות מעשירות ומשמחות

תוכן עניינים

בישראל חיים לא מעט ניצולי שואה מתחת לקו העוני אשר מעבירים את בימים שלהם בצניעות, בשקט ומנסים לשרוד את השגרה היומית הקשה במדינת ישראל, לכן חשוב שמידי פעם נרתם ונעזור ונקדיש יום אחד מהזמן שלנו כדי לתמוך בהם לשמח אותם ולעשות להם טוב על הלב עם פעילות לניצולי שואה בעלת ערך ומשמעות.

תרומה לניצולי שואה יכולה להתבטא בהמון אופנים ולא רק בכסף, תאמינו או לא רוב האנשים שנזקקים לעזרה עוד הרבה לפני הכסף הם צריכים אוזן קשבת ויד מחבקת ותמיכה רגשית מעל הכל כדי שבאמת יהיה להם טוב על הלב.

אז איך באמת אפשר לעשות להם קצת טוב ושמח על הלב בדרכים יצירתיות שבאמת עושות את ההבדל גם עבורם וגם עבורנו, אנחנו צריכים לחשוב על רעיונות יצירתים מחוץ לקופסא שיגרמו להם לחייף וישברו את השגרה היומיומית המתישה.

פעילות יצירה ביתית

ישנם לא מעט ניצולים שפוט לא יכולים לצאת מהבית, עקב נכות כזו או אחרת או מוגבלות אשר מונעת מהם לצאת ולכייף קצת בשמש, עבורכם נרצה לבצע פעילות IDT פעילות פנימית בבית אשר תפיג את המתח ותשבור את הקרח, ניתן לבצע ציורים מעניינים בתחום מסויים או אולי לשיר שירים בסלון, לשחק משחקי קופסא, להרכיב פאזלים לראות סדרה ואפילו להמציא משחק יחודיי, ככה שכל פעם שתגיעו עליהם יהיה לכם את המשחק האישי שלכם.

פעילות חוץ תחת השמש

אלו שכן יכולים לצאת מהבית ולנשום קצת אוויר צח, אין כמו קרני השמש שמחממות את הגוף, אפשר לטייל באיזה פארק, לשמוע קצת סיפורים או אולי ללכת לבית קפה נחמד לארוחת בוקר מפנקת שתשמח אותם קצת ותעשה להם טוב על הלב, ניתן ללכת לפארק שעשועים, להאכיל יונים ואפילו סרט בקולנוע בצהריים נשמע כמו אחלה אירוע שניתן לעשות במהלך היום.

סדנאות משעשות וסופר מצחיקות

במידה ואפשר ומותר אפשר לקחת ניצולי שואה לסדנאות שוברות שגרה שיעשו להם טוב על הלב, לדוגמא: אפשר ללכת למפעל שמייצרים מוצרים טבעיים בריאותיים ולהרכיב חבילת ספא אישית לבית או אולי ללכת לסדנאות יצירה, שירה בציבור, סדנאות צחוק והומור ואפר גם להרכיב פעילות אישית מותאמת שאנחנו עשינו ביחד עם חברנו המתנדבים הנוספים, כאשר מתנה היא אישית ובאה מהלב והשקיעו בה מחשבה היא מנצחת את כל הכסף שבעולם.

לסיכום

זה לא באמת משנה מה נבחר לעשות איתם או איך נרצה לעשות את זה ובאיזה דרך, מה שחשוב באמת זה שנעמוד לצידם נחזק אותם, נתוך בהם, ניהיה אוזן קשבת לצרכים שלהם ומה הם רוצים לעשות באמת, כחברה עלינו לעזור לאחר ולשמח אותו כמה שאפשר גם כשקשה לנו אפילו, תמיד צריך לזכור שיש מישהו שקשה לו יותר ולא ההינו רוצים להתחלף איתו.

אם אתם שוקלים להתנדב ולעשות קצת טוב על הלב אפשר להיכנס לפורטל העמותות של ישראל לבחור את ההתנדבות שמתאימה לכם ופשוט לעשות טוב.

פעילות לניצולי שואה