לרגל השקת החנות 10% הנחה על כל המוצרים.

מוצרים טבעיים לתינוקות

תוכן עניינים

מדוע מוצרים טבעיים לתינוקות הם מאוד חשובים לשמירה על הילד? לנווט בעולם כאמא בפעם הראשונה זה מהמם, בלשון המעטה. יש שפע של מידע על דרכים לזירוז לידה, מה להאכיל את התינוק, מתי להתחיל מוצקים, איך ללמד את התינוק, במה לשים את התינוק אם התינוק שלך מתפתח כראוי.

רוב המידע הקיים סותר. זה יכול להיות מאתגר להבין מה נכון, מה טוב לתינוק שלך, ומה יעבוד עבור המשפחה שלך עם ים של מידע לקריאה. מכיוון ששלבי החיים המוקדמים של ילד באים והולכים כל כך מהר, זה די מאתגר לעסוק בניסוי וטעייה כדי להבין מה באמת הכי טוב עבור התינוק שלך.

כאמהות והורים, אנחנו תמיד רוצות את הטוב ביותר עבור התינוק שלנו ומבחינת בריאות, חיים ובטיחות התינוק שלנו, ומסיבה זו, מוצרי תינוקות טבעיים ואורגניים הם הדרך הטובה ביותר ללכת.

אבל מה המשמעות של אורגני בעצם? המועצה הלאומית לתקנים אורגניים מגדירה זאת כ"חקלאות אורגנית היא מערכת ניהול ייצור אקולוגית המקדמת ומשפרת את המגוון הביולוגי, המחזורים הביולוגיים ופעילות ביולוגית בקרקע. הוא מבוסס על שימוש מינימלי בתשומות מחוץ לחווה ובשיטות ניהול המשחזרות ומשפרות את ההרמוניה האקולוגית". למועצה הלאומית לתקנים אורגניים יש הנחיות מחמירות.

פריט מקבל את התואר Certified Organic רק לאחר שהוא עומד בכל הדרישות הדרושות של הלוח. המשמעות היא שכל שלב בתהליך עבור כל פריט נתון חייב לעמוד בקריטריונים, מהאדמה שבה גדל הגבעול ועד למתקני העיבוד שבהם הוא נוצר. מוצרים אורגניים עומדים בסטנדרטים גבוהים ומחמירים יותר ממוצרים מעובדים ומלאי כימיקלים.

הפופולריות והביקוש למוצרים טבעיים ואורגניים עלו באופן דרמטי בעשור האחרון, כאשר יותר ויותר צרכנים מזהים את היתרונות הבריאותיים של תהליך אורגני.

גם הביקוש למוצרי תינוקות אורגניים גדל באופן דרמטי. מוצרי תינוקות אורגניים אינם מוגבלים רק לחנויות בריאות מיוחדות או אורגניות, אלא לרוב חנויות הכלבו וחנויות המכולת המקומיות יש מדורים במיוחד למוצרים אורגניים ומזון.

מה הוביל לפיצוץ הזה? הורים תמיד רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיהם; עור התינוק דק ונקבובי יותר מאשר עורם של מבוגרים שביר יותר ופחות שומני. זה אומר שהעור שלהם סופג דברים די מהר, והוא פחות עמיד בפני חיידקים וחומרים מזיקים בסביבה.

זה אומר שאנחנו צריכים להיות מאוד זהירים ולהיזהר ממה שאנחנו שמים על עור הילדים שלנו. מוצרי תינוקות אורגניים טובים יותר מכיוון שהם כוללים יותר מרכיבים טבעיים ופחות חומרי הדברה, כימיקלים וחומרים מזיקים אחרים.

כמה מוצרים טבעיים לתינוקות שעלינו להיות מודעים אליהם

שמני תינוקות

 • שמני תינוקות המשווקים בהמוניהם עשויים בעיקר משמנים מינרליים
 • שמן מינרלי הוא תוצר לוואי של זיקוק נפט
 • הוא בשימוש כי הוא זול וקל למצוא אותו
 • הם סותמים נקבוביות ומונעים מהעור לנשום
 • מונע שחרור טבעי של רעלים וחוסם ספיגת מרכיבים מועילים המיושמים על העור
 • זה יכול גם לגרום למחסור בויטמינים, ברגע שהוא נספג בעור, זה יכול לעבור עיבוד על ידי הכבד, ואז חומרים מזינים נקשרים על ידי השמן, וספיגתם נחסמת.
 • מוצרי תינוקות אורגניים חלופיים: שמנים אתריים טבעיים ואורגניים, כגון שמן לבנדר, שמן קוקוס או שמן תינוקות. מוצרים אלה אינם מכילים תוספים והם בטוחים לשימוש על עור התינוק כדי ללחות ולשמור על בריאותו.

קרם לתינוק

 • המרכיב "ניחוח" נמצא גבוה ברשימה עבור קרמים; הוא עשוי לעתים קרובות מפתלטים.
 • פתלטים קשורים לנזק לכבד ולכליות ומפריעים להתפתחות אברי הרבייה ומחקים את הורמון האסטרוגן בגוף.
 • שימוש בפרבנים, הידועים כגורמים לתגובות אלרגיות והפרעה למערכת האנדוקרינית
 • מוצרי תינוק אורגניים חלופיים: שמנים אתריים טבעיים ואורגניים ישמרו על לחות ובריא התינוק או קרם לחות של Babo Botanicals. מוצרים אלה אינם מכילים תוספים והם בטוחים לשימוש על עור התינוק כדי ללחות ולשמור על בריאותו.

בגדי כותנה

 • יבול כותנה הוא ההגדרה של חקלאות תלויה כימית; גידולי כותנה בלבד אחראים ל-2.6 מיליארד דולר בחומרי הדברה המשמשים מדי שנה.
 • גידולי כותנה משתמשים ב-25% מחומרי ההדברה בעולם וב-10% מחומרי הדברה בעולם מדי שנה, למרות שזה שווה ל-2.4% מכלל האדמה המעובדת.
 • המרת גידולי כותנה לבגדים מצריכה הוספת כימיקלים רעילים רבים בכל שלב, כגון ריחות נפט קשות, מרככים, מבהירים, מתכות כבדות, מעכבי בעירה ואדמה, אמוניה ופורמלדהיד.
 • מוצרי תינוקות אורגניים אלטרנטיביים: מוצרי תינוקות מכותנה אורגנית, המצמצמת את החשיפה של תינוקות לרעלנים, אין שימוש בחומרי הדברה, זה בטוח יותר, יציב יותר, זול יותר, וזה מרגיש נהדר ומחזיק מעמד זמן רב יותר!

Lotus Organics מצהירה כי "מיליוני ילדים בארה"ב מקבלים עד 35% מהמינון המשוער שלהם לכל החיים של כמה חומרי הדברה מסרטנים עד גיל חמש דרך מזון, מי שתייה מזוהמים, שימוש ביתי וסחף חומרי הדברה". עלינו להגן על ילדינו מפני חשיפה לחומרי הדברה מסרטנים אלו. בחירה במוצרים אורגניים יכולה לצמצם את כמות החשיפה שילדכם מקבל לרעלים. ילדינו יגדלו חשופים למזהמים סביבתיים שונים; המעט שאנו יכולים לעשות הוא לבחור במוצרים אורגניים כדי להבטיח חיים טבעיים ובריאים לתינוקות הרגישים והיקרים שלנו ולסביבה שלנו.

לסיכום, הנה כמה סיבות מדוע מוצרים טבעיים לתינוקות טובים יותר לתינוק שלך:

 1. זה עוזר להגן על הילדים שלך
 2. זה מפחית את השימוש בחומרי הדברה
 3. זה מגן על איכות המים
 4. זה בד יציב יותר
 5. זה חוסך לך כסף
 6. זה מרגיש מדהים מבפנים ומבחוץ
 7. זה תומך בכלכלה בפועל
 8. זה תומך בסביבה בריאה יותר

ספר לנו בתגובות למטה מהם מוצרי התינוק האורגניים האהובים עליך. ספר לנו כמה אתה אוהב את זה! התחבר אלינו במדיה החברתית כדי להישאר מעודכן לגבי דרכים נוספות לחיות את החיים באופן טבעי, ודאג להגיב למטה כדי לשתף אותנו במחשבותיך!

מוצרים טבעיים לתינוקות