לרגל השקת החנות 10% הנחה על כל המוצרים.

יתרונות של מוצרים טבעיים

תוכן עניינים

תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה הם שני היבטים של בריאות שרובנו מתייחסים אליהם. עם זאת, מה לגבי המוצרים שאנו משתמשים בגופנו? לעור האדם יש את התכונה לספוג כמעט מיד. בממוצע, אנשים משתמשים בעשרה מוצרי יופי שונים בכל יום. אנו חושפים את עצמנו מבלי לדעת למגוון רחב של כימיקלים מיותרים, שבסופו של דבר עושים את דרכם לגופנו.

בחירת טיפוח עור אורגני וטבעי צריכה להיות בראש סדר העדיפויות אם אתם מחפשים אורח חיים בריא. אנו מציגים 5 יתרונות של מוצרים טבעיים המובילים של טיפוח העור הטבעי:

1 – ידידותי לעור

המרכיבים המשמשים בטיפוח העור האורגני עומדים באותם סטנדרטים כמו מזון אורגני. אלה אינם כוללים כימיקלים קשים, חומרי הדברה או דשנים.

חומרי מילוי זולים לרוב גורמים ליותר נזק מתועלת. בטווח הקצר, מרכיבים סינתטיים עשויים לגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר, אך הם עלולים לגרום לגירוי, רגישות ונקבוביות סתומות בטווח הארוך. אנו בוחרים מרכיבים הפועלים בהרמוניה עם גופנו על ידי בחירה בטיפוח עור אורגני, המאפשר לעור להתאזן ולהתאושש.

2 – בריא יותר עבורך

מוצרים קוסמטיים מכילים לרוב כימיקלים משבשי האנדוקרינית, כולל פתלטים, נתרן לאוריל סולפט ופראבנים. חומרים מסרטנים עלולים לגרום להרס של מערכת החיסון, הרבייה והאנדוקרינית.

כאשר אנו משתמשים ביותר מוצרים, ריכוזים רעילים יכולים להצטבר בגופנו, ולגרום בסופו של דבר לבעיות בריאותיות חמורות.

3 – ידידותי לסביבה

מוצרי טיפוח טבעיים עשויים מחומרים אורגניים שגדלים ומיוצרים באופן בר קיימא. מוצרים אלו אינם מכילים כימיקלים קשים, כך שפחות פסולת ורעלים יורדים לטמיון באופן משמעותי. מוצרי יופי אורגניים מתאימים לעור ולבריאות הפנימית שלנו ומשפיעים לטובה על הסביבה.

4 – אריזה ניתנת למיחזור או מתכלה.

רוב יצרני מוצרי היופי הידידותיים לסביבה חשבו היטב על אריזת המוצרים שלהם מכיוון שהם טובים יותר עבורנו.

במילים אחרות, הקופסה שבה מגיעים מוצרי הקוסמטיקה הירוקים היא ככל הנראה מתכלה, ניתנת לשימוש חוזר או ניתנת למחזור. האחריות שלנו היא להשליך את חומרי הפסולת בצורה אתית.

5 – טיפוח עור יעיל ובמחיר סביר

כאשר אתה משווה קוסמטיקה סינתטית עם קוסמטיקה ידידותית לסביבה, אתה תראה איך שמירת הסביבה לא תעלה לך הון תועפות. אתה עשוי לחשוב שפרסום ידידותי לכדור הארץ עולה יותר.

למרות זאת, אתה חוסך כסף בעלויות האריזה והייצור, ולכן המחירים לרוב דומים. לכן, אתה יכול להגן על הסביבה מבלי להקריב את הרווחה הכלכלית שלך.

לסיכום

כפי שאנו יכולים לראות יש מגוון יתרונות של מוצרים טבעיים, מוצרי קוסמטיקה טבעיים בריאים לנו ולסביבה. כתוצאה מכך, לא צריך להיות ספק לגבי קניית קוסמטיקה טבעית.

הקפד לבחור את המוצרים שלך בקפידה. חברות מסוימות משתמשות בכוונה בשיווק שקרי כדי לגרום לך לחשוב שהמוצרים שלהן אתיים, אז אתה צריך לעשות את המחקר שלך ולמצוא חברות ויצרנים ידידותיים לסביבה.

יתרונות של מוצרים טבעיים