לרגל השקת החנות 10% הנחה על כל המוצרים.

היתרונות של שימוש בוופורייזר

תוכן עניינים

אידוי, הידוע גם בשם וויפ, מתייחס להמרה של חומר ממצב מוצק או נוזלי לגז על ידי הפעלת חום. בהתייחס לקנאביס רפואי, אידוי כרוך בשימוש בשיטות חימום בהסעה או בהולכה כדי לחמם בבטחה קנאביס מיובש לטמפרטורה אופטימלית (לא גבוהה מספיק כדי לגרום לבעירה) כדי לשחרר תרכובות קנאביס בצורה של אדים.

לפי מחקר שנערך לאחרונה, אידוי קנאביס נתפס כאופציה נקייה יותר, בטוחה ופחות מזיקה בהשוואה לעישון. אם אתם מחפשים אפשרות בטוחה ויעילה לצרוך את התרופה שלכם, הנה ארבע סיבות מדוע כדאי לכם לשקול אידוי:

1. בריא לריאות

מומלצים על ידי רופאים רבים כאחת השיטות הבטוחות ביותר לצריכת קנאביס, וופורייזרים מייצרים אד טהור ונקי המציע חוויה נעימה יותר בהשוואה לעישון. צרכנים מודעים לבריאות יכולים להשתמש במכשיר אידוי כדי לצרוך קנאביס מיובש ו/או שמנים מבלי לדאוג מהרעלים, החומרים המסרטנים והמגרים בדרכי הנשימה הנובעים מעישון.

2. התחלה מהירה של אפקטים

שאיפת אדים היא אידיאלית עבור צרכנים המעוניינים לחוות הקלה מיידית מכיוון שהיא מספקת התחלה מהירה של השפעות. תחילת האידוי היא מהירה, מיידית ונמשכת בין שעתיים לשלוש, מה שהופך אותה לשיטת צריכה נוחה ומבוקרת יותר. מכיוון שאין צריבה מעורבת, מטופלים רבים מעדיפים את טעם האדים על טעם העשן.

3. חסכוני

אידוי מציע חוויה יעילה יותר מעישון שבו ידוע שהוא ממיר 46% מה-THC הזמין לאדים, בעוד שעישון ממיר פחות מ-25%. למרות שמכשירי אידוי איכותיים נוטים לעלות יותר, שיעור ההמרה המשופר של THC לאדים פירושו שפחות קנאביס נדרש כדי להשיג חוויה רצויה. כתוצאה מכך, אידוי מציע חוויה חסכונית יותר בעת צריכת תרופות הקנאביס שלך.

4. דיסקרטי ונוח

בניגוד לעישון, מכשירי אידוי מציעים רמה של דיסקרטיות. האדים המיוצרים על ידי מכשירי אידוי כמעט חסרי ריח ומתפזרים כמעט מיד, ומבטלים כל חששות הקשורים לריח. בנוסף, מכשירי אידוי נהדרים עבור כשאתה בדרכים. מכשירי אידוי כף יד נועדו להתאים היטב לכף היד, מה שהופך אותו לידידותי לכיס בעוד שעטי הוופה ידועים במיוחד במחירים נוחים, בניידות וקלות השימוש שלהם.

5. אלטרנטיבה בריאה יותר לריאות שלך

מכשירי אידוי מציעים אלטרנטיבה בטוחה יותר למי שמחפש להימנע מההשפעות השליליות של עישון. בעוד שהצתת עשבים יבשים או תרכיזים משחררת ביעילות את התרכובות הפעילות שלהם, השפעות הבעירה גורמות לנזק משמעותי למערכת הנשימה. על ידי הפקת אד טהור נקי, במקום עשן, מכשירי אידוי קלים יותר על הריאות שלך. בשנת 2010, חוקרים מצאו כי מעשנים קודמים חוו "שיפורים משמעותיים בתפקוד הנשימה" לאחר חודש בלבד של מעבר לשימוש במכשיר אידוי.

היתרונות של שימוש בוופורייזר